بسیاری از کاربران سرویس دهنده های ایمیلی همچون جیمیل ، به دلایل مختلف به فکر تغییر آدرس جیمیل خود هستند و در عین حال دوست ندارد تا ارتباطات میلی خود را با دوستان و همکارن خود به دلیل تغییر آدرس از دست بدهند.

gmail10

اما برای داشتن ارتباطات ایمیلی که در مدت زمان زیادی با دیگران بدست آمده است ایجاد یک آدرس جدید ، ارتباط با آنها را قطع می کند و چون در بسیاری از اوقات داشتن آدرس میلی یک طرفه است و تنها آنها آدرس ایمیل شما را دارند و در این شرایط  نمی توان به تک تک آنها آدرس جدید را اطلاع داد بسیاری از کاربران از تغییر آدرس جیمیل که گاهی حیاتی نیز می باشد صرف نظر می کننداما چاره کار چیست ؟

از آنجایی که در حال حاضر امکان تغییر آدرس جیمیل فعلی به یک آدرس جدید وجود ندارد، با یک ترفند ساده می توان ، علاوه بر اینکه آدرس فعلی را حفظ کرد بلکه با یک آدرس جدید با آنها ارتباط میلی داشت و از طریق یک آدرس جیمیلی جدید تمامی میل های زده شده به آدرس قبلی را در این آدرس جدید دریافت کرد.

ابتدا یک جیمیل تازه و با نام دلخواه ایجاد کنید حال به جیمیل قبلی لاگین کنید و به Setting رفته و در بخش تنظیمات Forwarding and POP/IMAP را انتخاب کنید.در این قسمت آدرس جیمیل جدید خود را وارد کرده و Next  کنید.حال با لاگین کردن به آدرس جیمیل جدید میلی از سوی تیم جیمیل دریافت کرده اید که در آن کدی برای تایید دریافت میل ها در آدرس جدید وجود دارد که می بایست کد موجود را با ورود به جیمیل قبلی در بخش  Forwarding and POP/IMAP  وارد و آن را تایید کنید.

forwarding

با انجام این کار تمامی میل های دریافتی در آدرس جیمیل قبلی وارد جیمیل تازه می شود و به مرور با ارتباطی که از طریق آدرس جیمیل تازه خود با دوستان و همکاران خود برقرار می کنید آدرس جیمیل شما تغییر می کند.

به همین سادگی آدرس جیمیل خود را تغییر دادید!


موضوع : آموزش

نوشته شده توسط

تعداد مطالب ارسالی: 516

سعید امیرلو هستم از دیار قزوین پایتخت خوشنویسی ایران.متولد اول فروردین هستم ولی پادشاه فصل ها پاییز! از علایق من : اول فوتبال بعد از نت . در واقع بیشترین وقت منو کامپیوترمه که میگیره واگه روشن بشه معلوم نیست کی خاموش بشه. اونقدر تو سایت های مختلف ثبت نام کردمو پسورد های مختلفی دادم که گاهی چند پسوردو وارد می کنم تا وارد سایت دلخواهم بشه به خاطر همین پسورد هامو یادداشت کردم، فقط خدا کنه دزد خونمونو نزنه !دیدگاهها و نقطه نظرات

 1. نام شما... نوشته است:

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  Poorly-rated. Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 4

  [پاسخ]

  سعید امیرلو پاسخ در تاريخ خرداد ۸م, ۱۳۹۲ ۱۵:۳۸:

  مرسی این یه ترفند برای استفاده از یک ایمیل تو ثبت نام ها هست چون تصور میشه با یه میل جدید ثبت نام میکنید در حالیکه یکی هست :)

  Thumb up 0 Thumb down 2

  [پاسخ]

 2. طراحی سایت نوشته است:

  سلام.
  جالب بود

  Thumb up 1 Thumb down 2

  [پاسخ]

 3. امیرحسین نوشته است:

  ممنون خیلی مفید بود.

  Thumb up 0 Thumb down 1

  [پاسخ]

 4. جواد نوشته است:

  روش تغیر نام هیچ کمکی به من نکرد

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 0

  [پاسخ]

 5. ava نوشته است:

  mamnonam babat tozihateton be manam sar bezanid

  Thumb up 1 Thumb down 2

  [پاسخ]

 6. زهره نوشته است:

  سلام جالب نبوووووووووود :-((

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 1

  [پاسخ]